Od 2007 roku wytwarzamy w naszej betoniarni mieszanki, które dostarczamy klientom na ternie województwa lubuskiego. Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami specjalizującymi się w realizacji dużych inwestycji. Nasze produkty zamawiane są na place budownictwa mieszkaniowego, podczas stawiania dróg i mostów oraz hal produkcyjnych. Jeśli szukasz betoniarni w Bełżycach, skorzystaj z oferty naszej firmy zlokalizowanej w Zalesiu. Dowieziemy towar na miejsce oraz wylejemy go tam, gdzie nam wskażesz.

Co nas wyróżnia?

Jako firma z tradycjami przez lata osiągnęliśmy ugruntowaną pozycję na rynku. Z naszych usług korzystają regularnie lokalne firmy budowalne. Stale udaje się nam również pozyskiwać nowych odbiorców. Oprócz siedziby głównej prowadzimy także dwa oddziały w Puławach oraz Karczmiskach. Nie ważne zatem w jakim zakątku lubuskiego potrzebujesz dostawy. Zawsze dostarczymy towar na miejsce. Dlaczego jeszcze warto podjąć z nami współpracę?

Wysoka jakość wyrobów

Sprzedajemy wysokiej klasy mieszanki tworzone z atestowanych surowców. Do produkcji wykorzystujemy kruszywa pochodzące ze sprawdzonych kamieniołomów. Znajomość składników, z których powstaje produkt pozwala nam maksymalnie zadbać o jego jakość. Nad całym procesem zawsze czuwa nasza grupa wyspecjalizowanych technologów. Prowadzimy badania każdej partii wyprodukowanego betonu, wydajemy stosowne atesty i świadectwa jakości.

Towar dla klientów o różnych potrzebach

Produkujemy kilka rodzajów betonu. Zamówisz u nas mieszanki określane jako lekkie, ciężkie oraz specjalne. W okresie zimowym sprzedajemy ciepły beton pozwalający na przeprowadzenie prac w niskich temperaturach. Masz specjalne życzenia? Skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły.