Produkujemy i transportujemy beton na terenie województwa lubuskiego. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa zajmujące się budową mostów, dróg oraz zbiorników retencyjnych. Jako specjaliści w zakresie towarów, oferujemy różnego typu mieszanki. Poza podstawowymi produktami takimi jak zwykły beton zamówisz u nas również specjalistyczne tworzywa hydrotechniczne. Wytwarzamy betony lekkie, czyli pianobetony oraz ciężkie określane jako barytowe.

Różnorodna gama produktów sprawdza się szczególnie jeśli stawiana konstrukcja jest bardzo złożona. Możemy wtedy zaproponować kilka rodzajów mieszanek dopasowanych w zależności od wymagań, jakie powinien spełnić dany element. Nie musisz zatem szukać kilku dostawców zlokalizowanych w różnych miejscach. U nas zamówisz wszystko, co potrzebne.

Beton podstawowy i wzbogacony dodatkami

Składając zamówienie, możesz zdecydować się na podstawowy beton lub dobrać do niego dodatki wpływające na zmianę jego właściwości. W zależności od przeznaczenia możesz potrzebować większej odporności na nacisk, działanie wody lub niską temperaturę. Zgodnie ze złożonym zamówieniem dostarczymy beton do Lubartowa lub pobliskich miejscowości.

Do mieszanki możemy zastosować dodatki chemiczne lub takie środki jak popiół lotny, czy włókna polimerowe wpływające pozytywnie na jej strukturę. Taki beton łatwiej jest wylewać, co w efekcie przyspiesza wypełnianie ław fundamentowych lub stropów. Jest to szczególnie ważne, gdy liczy się czas realizacji danej inwestycji. Nasze produkty pozwolą Ci na sprawne wykonywanie prac. Skontaktuj się z naszym biurem głównym lub jednym z oddziałów i złóż zamówienie.